Přidejte se k Honzovi a staňte se lepším obchodníkem

Chcete pravidelně dostávat Honzovy tipy pro zvýšení prodeje?

Neformálně se potkat a bavit se o obchodu je podle mě bomba – opékání buřtů dopadlo skvěle ;)

#janicnechci, Blog

Akce typu „neformálně se setkáme a bavíme se spolu o obchodu“ jsou podle mě bomba. Člověk víc uvolní mysl, otevře se, mluví přirozeně.

Dneska vám nebudu dávat žádné tipy do prodeje. Ale podělím se s vámi o zážitek z „Jdeme s Honzou opékat buřty“ – akce, na kterou přesně sedí popis z první věty.

Se zhruba dvacítkou lidí pozvaných i vylosovaných jsme se prostě a jednoduše jedno srpnové odpoledne sešli u ohně, opékali buřty a bavili se a navzájem si předávali zkušenosti a inspiraci z obchodu a marketingu. Postupně jsme došli i k osobnějším tématům a příběhům: jak nevyhořet, jak si odpočinout a jak z hlavy alespoň na chvíli dostat pracovní stres a hektiku. Věřím, že to bylo přínosné nejen pro mě.

„Opékání“ se mi líbilo moc a stejně jako loňská „Posázavská stezka“ mě nabilo energií. Letos už se podobná akce neuskuteční, rozhodně s ní ale počítám na rok příští. A doufám, že se opět v takovém počtu přihlásíte a že se opět sejde inspirativní skupina osobností, se kterými bez zbytečného moderování nebo umělého pocitu probereme radosti, starosti i výzvy, které nás v našich obchodnických, podnikatelských i osobních životech potkávají.

Děkuju ;)
Honza

ps: o fotky se zcela neplánovaně postaral Tomáš Hudolin (facebook, web), tady jsou:

burty-22_web-min

burty-21_web-min

burty-20_web-min

burty-18_web-min

burty-15_web-min

burty-11_web-min

burty-8_web-min

burty-7_web-min

burty-5_web-min

burty-4_web-min

burty-2_web-min

Jan Laibl

Obchodník tělem i duší. Jeho elán, energie a nadšení pro prodej jsou nakažlivé. Je spoluzakladatel společnosti osobniasistentka.cz a spolumajitel společnosti na outsourcing prodeje. Ve svých firmách vede přes 70 obchodníků. Externě realizuje workshopy, tvoří strategie a poskytuje konzultace s cílem zvýšit výsledky na obchodních jednáních. Najdete ho na www.janlaibl.cz

Cena versus hodnota

Pracovní sešit k vytvoření prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje ke koupi podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v našem produktu, službě nebo řešení vidí.

Získat pracovní sešit »

Šéfe! Oni nic nechtějí - Kniha pro vedoucí obchodních týmů, kteří chtějí, aby jejich obchodníci více prodávali

Kniha pro vedoucí obchodních týmů
Šéfe! Oni nic nechtějí

Kniha Honzy Laibla pro vedoucí obchodních týmů, kteří chtějí, aby jejich obchodníci více prodávali.

"Honza v knize předává své letité zkušenosti, nic neopomíjí a jde do detailu."

Objednat knížku

Ne! Já nic nechci - Kniha pro obchodníky, kteří se rozhodli na sobě zásadně pracovat!

Kniha pro obchodníky
Ne! Já nic nechci

Kniha Honzy Laibla pro obchodníky, kteří se rozhodli na sobě zásadně pracovat!

"Pokud ještě stále vnímáte prodej jako něco trochu nepříjemného - Honza Laibl vám dokáže, že jej lze dělat přirozeně, lidsky, bez nátlaku a přitom účinně."

Objednat knížku